298239-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu jednorazowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu jednorazowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 części.
Interne KennungSzp.12/37/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensAktualne umowy zostały zawarte na na okres 24 mcy lub do wyczerpania wartości umowy. Z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie zamówiona ilość nie wystarczy do końca zawartych umów. Zakup przedmiotowego asortymentu jest niezbędny dla prowadzenia właściwych procesów leczniczych u pacjentów przebywających w Szpitalu oraz dla realizacji kontraktu z NFZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Cewniki dwuświatłowe dializacyjne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Jałowy sprzęt jednorazowy różny
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Przyrządy do podaży żywienia
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Zestawy do podawania płynów infuzyjnych
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Różny sprzęt jednorazowy
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Elektroda do monitoringu tarczycy
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Jednorazowy system ssania i płukania
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Filtry oddechowe
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Igły do biopsji
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Jałowy sprzęt urologiczny
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Jałowy sprzęt urologiczny
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Staplery
Interne KennungCzęść 12