298313-2026 - Wettbewerb
Polen – Präsentationssoftwarepaket – Modernizacja i rozszerzenie funkcjonalności Planetarium EC1 Łódź
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja i rozszerzenie funkcjonalności Planetarium EC1 Łódź
BeschreibungI. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i rozszerzenie funkcjonalności obiektu projekcyjnego Planetarium w zakresie widowni, oprogramowania i Systemu planetarium. Kompleksowa realizacja projektu obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie wszystkich elementów wyposażenia Planetarium, sporządzenie dokumentacji warsztatowej, sporządzenie dokumentacji powykonawczej, współpracę przy procedurze odbiorowej obejmującej audyt techniczny (pomiary akustyczne) wykonywany przez podmiot trzeci na zlecenie Zamawiającego, przeprowadzenie instruktażu dla pracowników, w zakresie szczegółowo opisanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej też „OPZ”). Zamówienie obejmuje również wykonanie niezbędnych prac montażowych, integrację nowych systemów z istniejącą infrastrukturą oraz świadczenie usług gwarancyjnych i serwisowych przedmiotu zamówienia, w zakresie szczegółowo opisanym w OPZ. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić pełną interoperacyjność oraz kompatybilność dostarczanego Systemu planetarium, w tym Systemu projekcyjnego i Systemu produkcyjnego, z Kontentem posiadanym przez Zamawiającego na dzień zawarcia Umowy oraz przekazanym Wykonawcy w toku jej realizacji, a także z wykorzystywanym przez Zamawiającego kinem sferycznym, w zakresie niezbędnym do prawidłowego odtwarzania, wyświetlania, edycji, przygotowywania, przenoszenia i dalszego wykorzystywania treści audiowizualnych. W zakresie Oprogramowania dostarczanego w ramach przedmiotowego zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do zakupu, przekazania lub udzielenia Zamawiającemu licencji lub sublicencji na warunkach określonych przez producenta, nie gorszych niż wymagane w OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy (dalej też „PPU”) – załącznik nr 2 do SWZ. II. GWARANCJA: Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji jakości: a) na wszystkie elementy przedmiotu zamówienia na okres co najmniej 24 miesięcy; b) na System planetarium – na okres wskazany w ofercie Wykonawcy - okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, określonych w pkt. IX SWZ; Minimalny wymagany okres gwarancji na System planetarium wynosi 36 miesięcy; c) na fotele widowiskowe – na okres wskazany w ofercie Wykonawcy - okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, określonych w pkt. IX SWZ; Minimalny wymagany okres gwarancji na fotele widowiskowe wynosi 24 miesiące. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu oferty (wg Załącznika nr 3 do SWZ) oferowany okres gwarancji odpowiednio dla Systemu planetarium oraz dla foteli widowiskowych. Okres gwarancji rozpoczyna się od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego przedmiotu zamówienia. W przypadku, gdy producent udzielił gwarancji na okres dłuższy, obowiązuje okres gwarancji producenta. Szczegółowe warunki dotyczące gwarancji zostały określone w OPZ oraz PPU.
Interne Kennung0270/NDP/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48316000 Präsentationssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32342000 Lautsprecher, 38652100 Vorführgeräte, 39111000 Sitze, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 51611100 Hardwareinstallation, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 72212520 Entwicklung von Multimediasoftware
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest modernizacja i rozszerzenie funkcjonalności obiektu projekcyjnego Planetarium w zakresie widowni, oprogramowania i Systemu planetarium. Kompleksowa realizacja projektu obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie wszystkich elementów wyposażenia Planetarium, sporządzenie dokumentacji warsztatowej, sporządzenie dokumentacji powykonawczej, współpracę przy procedurze odbiorowej obejmującej audyt techniczny (pomiary akustyczne) wykonywany przez podmiot trzeci na zlecenie Zamawiającego, przeprowadzenie instruktażu dla pracowników, w zakresie szczegółowo opisanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej też „OPZ”). Zamówienie obejmuje również wykonanie niezbędnych prac montażowych, integrację nowych systemów z istniejącą infrastrukturą oraz świadczenie usług gwarancyjnych i serwisowych przedmiotu zamówienia, w zakresie szczegółowo opisanym w OPZ. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić pełną interoperacyjność oraz kompatybilność dostarczanego Systemu planetarium, w tym Systemu projekcyjnego i Systemu produkcyjnego, z Kontentem posiadanym przez Zamawiającego na dzień zawarcia Umowy oraz przekazanym Wykonawcy w toku jej realizacji, a także z wykorzystywanym przez Zamawiającego kinem sferycznym, w zakresie niezbędnym do prawidłowego odtwarzania, wyświetlania, edycji, przygotowywania, przenoszenia i dalszego wykorzystywania treści audiowizualnych. W zakresie Oprogramowania dostarczanego w przedmiotowego zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do zakupu, przekazania lub udzielenia Zamawiającemu licencji lub sublicencji na warunkach określonych przez producenta, nie gorszych niż wymagane w OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy (dalej też „PPU”) – załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji.