2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud mechanische riolering
Beschreibung: De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud inclusief tweedelijnsstoring aan installaties, reinigingswerkzaamheden van de installaties en investeringen (onderhoud en/of vervangen) op de installaties van de gemeente Zundert. Zie beschrijvend document en werkbeschrijving.
Interne Kennung: K011773
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 30 juni 2028. De overeenkomst kan zes keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: K011773
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: