See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přeprava dříví (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou služby přepravy surové dřevní hmoty (dále také jen „dříví“) a provádění souvisejících činností včetně nakládky a vykládky ze zadavatelem určených odvozních míst na místa vykládky a dále zajištění vagónování, včetně kurtování dříví na vagóny a další činnosti vztahující se k oblasti přepravy dříví. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 1318-2019
Interne Kennung: 099/2019/004
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 719 - Přeprava dříví LS Český Rudolec I/2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 719 - Přeprava dříví LS Český Rudolec I/2026
Interne Kennung: 099/2019/004/349
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 705 - Přeprava dříví LS Vsetín 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 705 - Přeprava dříví LS Vsetín 2026
Interne Kennung: 099/2019/004/336
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 716 - DNS - Odvoz dříví na LS Šternberk 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 716 - DNS - Odvoz dříví na LS Šternberk 2026
Interne Kennung: 099/2019/004/346
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 715 - Přeprava dříví LS Rožnov pod Radhoštěm 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 715 - Přeprava dříví LS Rožnov pod Radhoštěm 2026
Interne Kennung: 099/2019/004/345
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 720 - Přeprava dříví, vagónování - LS Nasavrky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 720 - Přeprava dříví, vagónování - LS Nasavrky
Interne Kennung: 099/2019/004/350
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 718 - Přeprava dříví na LS Loučná nad Desnou 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 718 - Přeprava dříví na LS Loučná nad Desnou 2026
Interne Kennung: 099/2019/004/348
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 717 - Přeprava dříví LS Svitavy
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 717 - Přeprava dříví LS Svitavy
Interne Kennung: 099/2019/004/347
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 708 - LS Jeseník, Doprava dříví 2026 Javorník
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 708 - LS Jeseník, Doprava dříví 2026 Javorník
Interne Kennung: 099/2019/004/339
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 721 - Přeprava dříví LS Pelhřimov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 721 - Přeprava dříví LS Pelhřimov
Interne Kennung: 099/2019/004/351
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 713 - Lesní správa Janovice - Přeprava dříví 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 713 - Lesní správa Janovice - Přeprava dříví 2026
Interne Kennung: 099/2019/004/342
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 709 - LS Jeseník, Doprava dříví 2026 Karlovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 709 - LS Jeseník, Doprava dříví 2026 Karlovice
Interne Kennung: 099/2019/004/340
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 707 - Přeprava dříví na LS Frýdek-Místek 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 707 - Přeprava dříví na LS Frýdek-Místek 2026
Interne Kennung: 099/2019/004/337