See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Windproof jas
Beschreibung: De opdracht betreft het op afroep leveren van windproof jas middels een raamovereenkomst met één leverancier voor een vaste periode van één (1) jaar met aansluitend de mogelijkheid tot verlenging van drie (3) keer één (1) jaar (totale duur maximaal vier (4) jaar).
Interne Kennung: 87223341500
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18200000 Oberbekleidung, 18213000 Windjacken, 18220000 Wetterfeste Kleidung
5. Los
Los: LOT-0000