2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessieopdracht beheer en exploitatie zwembad De Bercken te Beesel
Beschreibung: De Gemeente is voornemens de concessieopdracht exploitatie zwembad "De Bercken" te gunnen aan Stichting Zwembad “De Bercken”. een ondernemer die zich niet kan verenigen met de voorgenomen gunning, kan in rechte uitsluitend door een dagvaarding in kort geding bezwaar maken. Zulks binnen twintig kalenderdagen na publicatie van deze vrijwillige aankondiging zijn bezwaren aan de burgerlijke rechter van de rechtbank Limburg voor te leggen. De genoemde termijn van twintig kalenderdagen is de termijn voor het indienen van enig bezwaar tegen het voornemen tot gunning verlopen. Beheer en exploitatie van zwembad De Bercken als openbare voorziening voor een periode van vijf jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: exploitatie zwembad
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1