2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Food en Non Food
Beschreibung: Met deze Aanbesteding beoogt Circulus 1 leverancier te contracteren om te voorzien in de levering van Food en Non-Food producten. 1400000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Levering van Food en Non-Food
Beschreibung: Levering van Food en Non-Food
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengen raamovereenkomst
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengen raamovereenkomst