2985-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Drahtloses Fernmeldesystem – Bezpečná péče v digitálním věku s 5G v MNČ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezpečná péče v digitálním věku s 5G v MNČ
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je vybudování privátní 5G sítě v Městské nemocnici Čáslav, která bude sloužit jako základ pro technologický posun, zvýšení kvality zdravotní péče i bezpečnosti nemocnice. Realizace zahrnuje instalaci pokročilých technologií navazujících na bezpečnou 5G privátní sítě, kterými jsou inteligentní nemocniční vozíky, 5G kamerový bezpečnostní systém, tísňová tlačítka, inteligentní čidla specifických místností a koncová zařízení pro online dostupnost zdravotních záznamů pacientů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 35125300 Sicherheitskameras, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Zprovoznění 5G privátní sítě
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je vybudování privátní 5G sítě v Městské nemocnici Čáslav, která bude sloužit jako základ pro technologický posun, zvýšení kvality zdravotní péče i bezpečnosti nemocnice.
Interne KennungČást 1 – Zprovoznění 5G privátní sítě
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa, celosvětově nedostupná součást zařízení nebo válečný konflikt. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění Smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládanou dobu trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke Smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění.
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Dodávka a instalace pokročilých technologií
BeschreibungInstalace pokročilých technologií navazujících na bezpečnou 5G privátní sítě, kterými jsou inteligentní nemocniční vozíky, 5G kamerový bezpečnostní systém, tísňová tlačítka, inteligentní čidla specifických místností a koncová zařízení pro online dostupnost zdravotních záznamů pacientů.
Interne KennungČást 2 – Dodávka a instalace pokročilých technologií
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 32250000 Mobilfunkgeräte