2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sběrný dvůr Na Celně – technologické vybavení
Beschreibung: Zadavatel bude realizovat stavbu nového Sběrného dvora Na Celně, pro který potřebuje zajistit potřebné vybavení. Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace technologického vybavení pro nový Sběrný dvůr, který bude vybudován v areálu Na Celně v Mladé Boleslavi. Dodávka zahrnuje kontejnery, lisy a nádoby na tříděný odpad vč. ježka na drcení a hutnění odpadu. Bude potřebná koordinace se zhotovitelem stavby sběrného dvora z hlediska umístění technologie a jejího napojení na elektroinstalaci a také z hlediska časového harmonogramu stavby.
Interne Kennung: MBL041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 43414000 Mahlmaschinen, 42923100 Wiegemaschinen, 42636100 Hydraulische Pressen, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen, 44613700 Abfallsammelbehälter, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 42923100 Wiegemaschinen, 42636100 Hydraulische Pressen, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke