2. Verfahren
Verfahren
Titel: REKONSTRUKCE JÍDELNY ZŠ ŽLUTICE
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení a obstarání veškerých prací a zhotovení děl nutných na provedení stavby „Rekonstrukce jídelny ZŠ Žlutice“. Součástí plnění je dále zajištění všech činností souvisejících s komplexním vyzkoušením stavby a jejím předáním zadavateli. Cílem je oprava dokončené stavby, přesně části budovy – jídelny, která dispozičně umístěna ve východní částí budovy v 1. nadzemním patru a suterénu. V projektu hlavně bude řešeno dispoziční úprava kuchyni, vydej jídla pro pečovatele, a přívoz potravin, modernizace kuchyňského vybavení, úprava povrchu stěn a podlah, nové obklady a dlažba, podlahové vpustí. Jedná se o trvalou stavbu. Účelem stavby je modernizace a rekonstrukce jídelny základní školy. Budova je umístěna ve městské zástavbě na samostatném pozemku s prudkým svahem. Na dvorní pozemek je vlastní průjezd z ulici Poděbradova ze strany jídelny. Objekt má proměnlivou patrovou výšku: 1-3 patra se suterénem. Má valbovou střechu s půdou. Jídelna se nachází ve východní částí budovy, která je jednopodlažní se suterénem. Jídelna je napojena na Základní Školu chodbou v 1. NP s proměnlivou výškou úrovni čisté podlahy, příprava jídla se probíhá také v 1.NP, sklad a kancelář vedoucí jídelny je umístěn v suterénu. Školní jídelna také připravuje obědy pro seniorův dům – 20 obědu, které vyvážejí přes ZŠ chodbou dal centrálním východem na nádvoří školy, cesta hotového jídla má překážku – schodiště. Navrhován jídelní výtah pro výdej jídla přímo k parkovišti. Rekonstrukce objektu je plně v souladu s charakterem území a odpovídá dosavadnímu využití objektu. Stavba nebude členěna na další objekty ani technologické celky. Způsob využívání se nemění.
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Není