See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - przekazywane odpady 19 12 12 stanowią frakcję nadsitową >80 mm z przetwarzania odpadów zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) oraz z przetwarzania odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki, oraz z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych (20 03 07). Szacunkowa ilość odpadów przeznaczonych do zagospodarowania wyniesie 24 000 Mg, licząc od dnia podpisania umowy oraz opcjonalnie 4 800 Mg. Rzeczywista ilość odpadów wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. Odpady będą przygotowane luzem.
Interne Kennung: ZP.271.04.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - przekazywane odpady 191212 stanowią frakcję nadsitową > 80 mm z przetwarzania odpadów zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) oraz z przetwarzania odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki, oraz z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych (20 03 07). Szacunkowa ilość odpadów przeznaczonych do zagospodarowania wyniesie 24 000 Mg, licząc od dnia podpisania umowy oraz opcjonalnie 4 800 Mg. Rzeczywista ilość odpadów wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. Odpady będą przygotowane luzem.