298672-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usług polegających na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne z całego terenu Gminy Świdnica
Interne Kennung: ZP.271.4.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: odbieranie i zagospodarowania odpadów komunalnych
Beschreibung: przedmiotem umowy jest świadczenie usług polegających na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne