298692-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen für die Reinigung von Rohrleitungsinnenflächen – Dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalnego do hydrodynamicznego udrażniania i czyszczenia sieci kanalizacyjnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego samochodu specjalnego do hydrodynamicznego udrażniania i czyszczenia sieci kanalizacyjnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalnego do hydrodynamicznego udrażniania i czyszczenia sieci kanalizacyjnej. 2. Rok produkcji: pojazd nie starszy niż 2024 r.- nowy seryjnie produkowany. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 6. Przedmiotem niniejszego zamówienia nie jest zawarcie umowy ramowej. 7. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. Podział polegający na rozbiciu wolumenu dostawy groziłby nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia, ze względu na utratę korzyści efektu skali. Efekt skali to obniżenie udziału kosztów stałych w kosztach jednostkowych dostawy w wyniku zwiększenia rozmiarów działalności; przy zamówieniu na dostawę fabrycznie nowego samochodu specjalnego do hydrodynamicznego udrażniania i czyszczenia sieci kanalizacyjnej kalkulacja ceny jednostkowej jest korzystniejsza dla Zamawiającego. A więc jest ścisły związek pomiędzy wielkością zamówienia, a sposobem kalkulacji ceny za dostawę.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997200 Maschinen für die Reinigung von Rohrleitungsinnenflächen
5. Los
LosLOT-0001