See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych części zamówienia znajduje się w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - zestawienie specyfików Pakiet Nr 1 – 72 stanowiącym załącznik NR 1 do SWZ - szczegółowy formularz asortymentowo cenowy
Vorherige Bekanntmachung: 586376-2025
Interne Kennung: 16/09/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 61
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych części zamówienia znajduje się w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - zestawienie specyfików Pakiet Nr 1 – 72 stanowiącym załącznik NR 1 do SWZ - szczegółowy formularz asortymentowo cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 61
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 62
Interne Kennung: Pakiet nr 62
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 63
Interne Kennung: Pakiet nr 63
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 64
Interne Kennung: Pakiet nr 64
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 65
Interne Kennung: Pakiet nr 65
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 66
Interne Kennung: Pakiet nr 66
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 67
Interne Kennung: Pakiet nr 67
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 68
Interne Kennung: Pakiet nr 68
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 69
Interne Kennung: Pakiet nr 69
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 70
Interne Kennung: Pakiet nr 70
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 71
Interne Kennung: Pakiet nr 71
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 72
Interne Kennung: Pakiet nr 72