See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z sukcesywną dostawą leków onkologicznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach (IZP.2411.03.2026.EP)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków onkologicznych immunoglobuliny dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 15 Pakietów. __Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ. __Wykonawca jest związany ofertą 90 dni od terminu składania ofert tj. do dnia 17 maja 2026 r. __Istotne postanowienia umowy zawiera Załącznik nr 7 do SWZ. __Na zasadzie art. 139 ust. 1 ustawy Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. __DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ: 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć Formularz oferty pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Formularz oferty stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wraz z Formularzem oferty, Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) Wypełniony Formularz asortymentowo-cenowy w zakresie pakietu na który składana jest oferta – zgodny ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ w zakresie pakietu na który składana jest oferta. 2) Oświadczenie stanowiące dowód potwierdzający na dzień składania ofert brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, tymczasowo zastępujące podmiotowe środki dowodowe. Oświadczenie należy złożyć na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca w zakresie dotyczącym spełnienia warunków udziału w postępowaniu może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ. 3) Oświadczenie potwierdzające, że wobec Wykonawcy nie zachodzi podstawa wykluczenia przewidziana w art. 5k rozporządzenia 2022/576 z dn. 08.04.2022 r. w sprawie zmiany rozporządzania (UE) nr 833/2014 dot. środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. UE nr L 111 z dn. 04.04.2022 r. str. 1). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 4) Dokument, z którego wynika zakres umocowania do działania w imieniu Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia: a) Odpis/informacja/wydruk z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub inny właściwy rejestr. b) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit. a. UWAGA: Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5) Oświadczenie, z którego musi wynikać, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy 6) W celu potwierdzenia spełnienia przez oferowany przedmiot dostawy wymagań określonych przez zamawiającego, Wykonawca składa wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: Dla każdego pakietu określone zostały odrębne wymagania i oświadczenia, które Wykonawca składający ofertę na dany pakiet jest zobowiązany przedstawić. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawca składa wraz z ofertą. Stosownie do art. 107 ust. 2 ustawy, Zamawiający przewiduje możliwość wezwania Wykonawcy do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli Wykonawca nie złożył ich lub są niekompletne. Zamawiający może żądać od Wykonawcy wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. __W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie, każdy z Wykonawców składa oddzielnie wymagane oświadczenia i dokumenty (JEDZ, oświadczenie z art. 5k, dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia). Dokumenty sporządzone przez upoważnione podmioty przekazuje się w oryginale w postaci elektronicznej lub jako cyfrowe odwzorowanie dokumentu papierowego poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym Wykonawcy, pełnomocnika lub notariusza. Dokumenty własne Wykonawcy oraz pełnomocnictwa muszą być również podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Podpisanie pliku archiwum zawierającego skompresowane dokumenty jest równoznaczne z podpisaniem wszystkich dokumentów w nim zawartych. __Jeżeli Wykonawca ma siedzibę poza terytorium RP, zamiast krajowych dokumentów składa odpowiednie zaświadczenia lub oświadczenia z właściwych organów państwa pochodzenia, zgodnie z art. 108 ust. 1 ustawy, wystawione w odpowiednich terminach (6 lub 3 miesiące). W razie braku takich dokumentów dopuszczalne jest złożenie oświadczenia pod przysięgą lub przed właściwym organem. Wszystkie dokumenty sporządzone w języku obcym muszą być złożone wraz z tłumaczeniem na język polski. __Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy https://platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce. Korzystanie z platformy jest bezpłatne. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się głównie przez formularz „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. W sytuacjach awaryjnych dopuszcza się kontakt e-mail: edyta.pozoga@onkol.kielce.pl . Wymagania techniczne obejmują m.in. stały dostęp do Internetu (min. 512 kb/s), komputer klasy PC/MAC, przeglądarkę z obsługą JavaScript oraz program do odczytu plików .pdf. Dokumenty elektroniczne muszą być sporządzone w dopuszczonych formatach (m.in. .pdf, .docx,.xls) i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Instrukcje korzystania z platformy dostępne są na stronie: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje __Administratorem danych jest Dyrektor ŚCO w Kielcach, ul. Artwińskiego 3. Kontakt z IOD: tel. 41 36 74 094, email: iod@onkol.kielce.pl . Dane przetwarzane są zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu realizacji przedmiotowego postępowania
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Remucirumab
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert, Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach programu lekowego B.58. Zamawiający wymaga informacji dotyczących gęstości koncentratu, całkowitej ilości mililitrów w fiolce; stabilności fizyko-chemicznej po zakłuciu fiolki oraz po przygotowaniu worka do infuzji potwierdzonych w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub w aktualnym oświadczeniu producenta na podstawie dodatkowych badań. Zamawiający wymaga informacji dotyczącej ilości nadwyżek produkcyjnych, przepełnienia w fiolce jeśli takie istnieje (możliwej do pobrania większej ilości substancji leczniczej niż informacja umieszczona na fiolce) zawarte w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub oświadczeniu producenta.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w zależności od potrzeb z opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji nie modyfikujące ogólnego charakteru umowy zostały określone w rozdz. II SWZ. 2. Zamawiający może skorzystać z opcji po zawarciu umowy w terminie ustalonym z Wykonawcą, jeżeli któryś rodzaj zamówienia podstawowego ulegnie wyczerpaniu. Oznacza to, że Zamawiający poza zamówieniem podstawowym ma możliwość w zależności od potrzeb realizacji dodatkowego zamówienia na dostawę większej ilości przedmiotu zamówienia do końca okresu trwania umowy. 3. Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 4. Ewentualne zastosowanie opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że cena jednostkowa wskazana przez Wykonawcę w ofercie za przedmiot zamówienia, musi być taka sama zarówno dla kupowanego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla kupowanego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 5. Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia o uruchomienie zamówienia w ramach opcji. 6. W zakresie realizacji zamówienia w ramach opcji stosuje się postanowienia dotyczące zamówienia podstawowego, chyba że co innego wynika z postanowień szczegółowych umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Mesna
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym na dzień otwarcia ofert, Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach chemioterapii w całym zakresie wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Trastuzumab deruxtekan, Durvalumab
Beschreibung: Zamawiający wymaga. By zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach programu lekowego B.9.FM; B.58 (dot. Poz.3); B.5., B.6., B.148 (dot. Poz.1); B.6., B.148. (dot.poz.2) Zamawiający wymaga podania informacji dotyczących gęstości koncentratu, całkowitej ilości mililitrów w fiolce; stabilności fizyko-chemicznej po zakłuciu fiolki oraz po przygotowaniu worka do infuzji potwierdzonych w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub w aktualnym oświadczeniu producenta na podstawie dodatkowych badań. Zamawiający wymaga informacji dotyczącej ilości nadwyżek produkcyjnych, przepełnienia w fiolce jeśli takie istnieje (możliwej do pobrania większej ilości substancji leczniczej niż informacja umieszczona na fiolce) zawarte w Charakterystyce produktu Leczniczego lub oświadczeniu producenta.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Imatinib
Beschreibung: Zamawiający wymaga aby zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym. Zamawiający wymaga, by wszystkie zaoferowane dawki były jednego producenta.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Posaconazol
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym na dzień otwarcia ofert Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Darolutamid
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym na dzień otwarcia ofert Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach programu lekowego B.56.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – Cinacalcet
Beschreibung: .
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Nivolumab
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach programu lekowego B.4.; B.6.; B.10.; B.58.; B.59.; B.77.; B.141.FM. Zamawiający wymaga informacji dotyczących gęstości koncentratu, całkowitej ilości mililitrów w fiolce; stabilności fizyko-chemicznej po zakłuciu fiolki oraz po przygotowaniu worka do infuzji potwierdzonych w charakterystyce Produktu leczniczego lub w aktualnym oświadczeniu producenta na podstawie dodatkowych badań. Zamawiający wymaga informacji dotyczącej ilości nadwyżek produkcyjnych, przepełnienia w fiolce jeśli takie istnieje (możliwej do pobrania większej ilości substancji leczniczej niż informacja umieszczona na fiolce) zawarte w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub oświadczeniu producenta.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Luspatercept
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert, Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy, leków stosowanych w ramach programu lekowego B.142 Zamawiający wymaga aktualnego oświadczenia producenta dotyczącego zawartości substancji pomocniczych i ich masy, masy substancji leczniczej, uzyskanej objętości i stężenia po rekonstytucji oraz stabilności fizyko-chem, po rekonstytucji leku oraz po przygotowaniu worka do infuzji ,które są zawarte w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub oświadczeniu producenta na podstawie dodatkowych badań. Zamawiający wymaga informacji dotyczącej ilości nadwyżek produkcyjnych, jeśli takie istnieją( możliwej do pobrania większej ilości substancji leczniczej niż informacja umieszczona na fiolce) które są zawarte w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub oświadczeniu producenta.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Hydroxycarbamid
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert, Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy, leków stosowanych w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym. Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy nie zawierał laktozy.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Lenalidomid
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert, Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy, leków stosowanych w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym. Zamawiający wymaga by wszystkie zaoferowane dawki były jednego producenta.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 – Momelotinib
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert, Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach programu lekowego B.81.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Tafasitamab
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert, Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy, leków stosowanych w ramach programu lekowego B.12.FM. Zamawiajacy wymaga aktualnego oświadczenia producenta dotyczącego zawartości substancji pomocniczych i ich masy, masy substancji leczniczej, uzyskanej objętości i stężenia po rekonstytucji oraz stabilności fizyko-chem po rekonstytucji leku oraz po przygotowaniu worka do infuzji ,które są zawarte w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub oświadczeniu producenta na podstawie dodatkowych badań. Zamawiajacy wymaga informacji dotyczącej ilości nadwyżek produkcyjnych, jeśli takie istnieją( możliwej do pobrania większej ilości substancji leczniczej niż informacja umieszczona na fiolce) które są zawarte w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub oświadczeniu producenta.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 – Talazoparib
Beschreibung: Zamawiający wymaga by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert, Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach chemioterapii.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 – Ipilimumab
Beschreibung: Zamawiający by zaoferowany produkt leczniczy znajdował się na listach w aktualnym, na dzień otwarcia ofert, Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jego cena nie była wyższa niż obowiązujący limit finansowy leków stosowanych w ramach programu lekowego B.4.;B.6.; B.10.; B.58.; B.59. Zamawiający wymaga informacji dotyczących gęstości koncentratu, całkowitej ilości mililitrów w fiolce; stabilności fizyko-chemicznej po zakłuciu fiolki oraz po przygotowaniu worka do infuzji potwierdzonych w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub w aktualnym oświadczeniu producenta na podstawie dodatkowych badań. Zamawiający wymaga informacji dotyczącej ilości nadwyżek produkcyjnych ,przepełnienia w fiolce jeśli takie istnieje(możliwej do pobrania większej ilości substancji leczniczej niż informacja umieszczona na fiolce) zawarte w Charakterystyce Produktu Leczniczego lub oświadczeniu producenta.