298719-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. produkty sypkie – zamówienie 2.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelsukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. produkty sypkie – zamówienie 2.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Vorherige Bekanntmachung75041-2025
Interne Kennung3/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW związku z potrzebą zabezpieczenia prawidłowego wyżywienia leczonych pacjentów obowiązkiem Zamawiającego, a ich zdrowie dobrem wyższym, zatem aby zapobiec sytuacji w której Zamawiający nie będzie mógł się wywiązać ze swoich zobowiązań należycie, zamówienie na dostawy produktów sypkich zostanie podzielone na 2 części. Dostawa produktów sypkich obejmować będzie okres 12 miesięcznych dostaw, które zostaną objęte postępowaniem w trybie przetargu nieograniczonego lecz zachowanie terminów dla niego wskazanych skutkowałoby wystąpieniem okresów, kiedy to Zamawiający nie będzie miał podpisanej umowy na dostawy produktów spożywczych co jest równoznaczne z brakiem zabezpieczenia leczonych pacjentów z tego też powodu Zamawiający zastosuje procedurę skróconą.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelUstroń – produkty sypkie
Interne Kennung1/3/PN/2025
LosLOT-0002
TitelGórki – produkty sypkie
Interne Kennung2/3/PN/2025