2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja i utrzymanie w czystości zasobów mieszkaniowych należących do KTBS Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja następujących usług: a) Bieżąca konserwacja zasobów mieszkaniowych (z wyłączeniem zakresu obciążającego najemcę) oraz pomieszczeń i urządzeń budynków, przeznaczonych do wspólnego użytku mieszkańców, a także ich otoczenia. Prace winny być wykonywane niezwłocznie, na bieżąco, w dni powszednie w godzinach 6.45-14.45; b) Pogotowie lokatorskie, obejmujące natychmiastowe zabezpieczenie przed skutkami powstałych awarii i możliwie szybkie wykonanie napraw (maksymalnie w 3 godziny) oraz usunięcie skutków awarii w mieszkaniach lokatorów (z wyłączeniem zakresu ich obciążającego), w pomieszczeniach ogólnodostępnych i na terenie zewnętrznym. Prace winny być wykonywane 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni tygodnia; c) Utrzymanie nieruchomości w czystości, a w szczególności klatek schodowych, zespołów wejściowych, holi wejściowych oraz korytarzy piwnicznych i pomieszczeń wspólnego użytku, a także terenu wokół budynków (łącznie z odśnieżaniem nawierzchni utwardzonych).; d) Wykonywanie innych obowiązków, w tym m.in. wywieszanie w klatkach schodowych ogłoszeń do mieszkańców, przygotowywanych przez zamawiającego. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 odrębne części: a) „Część I” – w Zielonej Górze przy ul. A. Jagiellonki 3, 7, 9, 15, 19ABC, 19DEF, 21 i 23, ul. J. Zamoyskiego 1, 2, 3, 4, 10 i 12, ul. Z. Krasińskiego 2 i 4, ul. Elektronowej 6, 8 i 10, ul. J. Kilińskiego 3 oraz ul. Sowińskiego 46-58 – łącznie 95 klatek schodowych i 95 zespołów wejściowych, o łącznej pow. nieruchomości wewn. – 14.376,80 m2 i zewn. 78.757,71 m2; b) „Część II” – w Zielonej Górze przy ul. Ruczajowej 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 i 14, ul. Potokowej 1 i 2, ul. Suwalskiej 2, 4 i 6 oraz na Os. Śląskim 5D-G, 5HJ, 5KL i 5MN – łącznie 79 klatek schodowych i 79 zespołów wejściowych, o łącznej pow. nieruchomości wewn. – 12.569,28 m2 i zewn. 69.840,80 m2.
Interne Kennung: KTBS/TM/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Część I” – w Zielonej Górze przy ul. A. Jagiellonki 3, 7, 9, 15, 19ABC, 19DEF, 21 i 23, ul. J. Zamoyskiego 1, 2, 3, 4, 10 i 12, ul. Z. Krasińskiego 2 i 4, ul. Elektronowej 6, 8 i 10, ul. J. Kilińskiego 3 oraz ul. Sowińskiego 46-58
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja następujących usług: a) Bieżąca konserwacja zasobów mieszkaniowych (z wyłączeniem zakresu obciążającego najemcę) oraz pomieszczeń i urządzeń budynków, przeznaczonych do wspólnego użytku mieszkańców, a także ich otoczenia. Prace winny być wykonywane niezwłocznie, na bieżąco, w dni powszednie w godzinach 6.45-14.45; b) Pogotowie lokatorskie, obejmujące natychmiastowe zabezpieczenie przed skutkami powstałych awarii i możliwie szybkie wykonanie napraw (maksymalnie w 3 godziny) oraz usunięcie skutków awarii w mieszkaniach lokatorów (z wyłączeniem zakresu ich obciążającego), w pomieszczeniach ogólnodostępnych i na terenie zewnętrznym. Prace winny być wykonywane 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni tygodnia; c) Utrzymanie nieruchomości w czystości, a w szczególności klatek schodowych, zespołów wejściowych, holi wejściowych oraz korytarzy piwnicznych i pomieszczeń wspólnego użytku, a także terenu wokół budynków (łącznie z odśnieżaniem nawierzchni utwardzonych); d) Wykonywanie innych obowiązków, w tym m.in. wywieszanie w klatkach schodowych ogłoszeń do mieszkańców, przygotowywanych przez zamawiającego. Lokalizacja i zakres – w Zielonej Górze przy ul. A. Jagiellonki 3, 7, 9, 15, 19ABC, 19DEF, 21 i 23, ul. J. Zamoyskiego 1, 2, 3, 4, 10 i 12, ul. Z. Krasińskiego 2 i 4, ul. Elektronowej 6, 8 i 10, ul. J. Kilińskiego 3 oraz ul. Sowińskiego 46-58 – łącznie 95 klatek schodowych i 95 zespołów wejściowych, o łącznej pow. nieruchomości wewn. – 14.377 m2 i zewn. 78.758 m2.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: „Część II” – w Zielonej Górze przy ul. Ruczajowej 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 i 14, ul. Potokowej 1 i 2, ul. Suwalskiej 2, 4 i 6 oraz na Os. Śląskim 5D-G, 5HJ, 5KL i 5MN.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja następujących usług: a) Bieżąca konserwacja zasobów mieszkaniowych (z wyłączeniem zakresu obciążającego najemcę) oraz pomieszczeń i urządzeń budynków, przeznaczonych do wspólnego użytku mieszkańców, a także ich otoczenia. Prace winny być wykonywane niezwłocznie, na bieżąco, w dni powszednie w godzinach 6.45-14.45; b) Pogotowie lokatorskie, obejmujące natychmiastowe zabezpieczenie przed skutkami powstałych awarii i możliwie szybkie wykonanie napraw (maksymalnie w 3 godziny) oraz usunięcie skutków awarii w mieszkaniach lokatorów (z wyłączeniem zakresu ich obciążającego), w pomieszczeniach ogólnodostępnych i na terenie zewnętrznym. Prace winny być wykonywane 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni tygodnia; c) Utrzymanie nieruchomości w czystości, a w szczególności klatek schodowych, zespołów wejściowych, holi wejściowych oraz korytarzy piwnicznych i pomieszczeń wspólnego użytku, a także terenu wokół budynków (łącznie z odśnieżaniem nawierzchni utwardzonych); d) Wykonywanie innych obowiązków, w tym m.in. wywieszanie w klatkach schodowych ogłoszeń do mieszkańców, przygotowywanych przez zamawiającego. Lokalizacja i zakres – b) „Część II” – w Zielonej Górze przy ul. Ruczajowej 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 i 14, ul. Potokowej 1 i 2, ul. Suwalskiej 2, 4 i 6 oraz na Os. Śląskim 5D-G, 5HJ, 5KL i 5MN – łącznie 79 klatek schodowych i 79 zespołów wejściowych, o łącznej pow. nieruchomości wewn. – 12.569,28 m2 i zewn. 69.840,80 m2.
Interne Kennung: Część II