See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale Nieuwsvoorziening AFM
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het contracteren van één leverancier die digitale nieuwsvoorziening levert die actueel, betrouwbaar en zorgvuldig is, relevante nationale, internationale en regionale nieuwsbronnen ontsluit, eenvoudig toegankelijk is voor medewerkers en aansluit bij de functionele, technische en contractuele eisen die de AFM heeft gesteld in deze uitvraag. Voor meer informatie zie de opdrachtomschrijving in de Offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92400000 Dienstleistungen des Nachrichten- und Pressedienstes
5. Los
Los: LOT-0000