2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het ontwerpen en plaatsen van speel- en sporttoestellen en ondergronden
Beschreibung: Het doel van deze opdracht betreft het realiseren van veilige speelplekken in de gemeente Hoeksche Waard. De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: 1. Het vervangen van speeltoestellen en ondergronden; 2. Het renoveren van speelplekken; 3. Het ontwerpen en aanleggen van nieuwe speelplekken; 4. Het leveren van speeltoestellen. Het gaat om ongeveer 10 tot 20 speelplekken per jaar, te verdelen onder de nieuwe contractanten. Het betreft hier het vervangen van één of meer toestellen of renovatie / aanleggen van de hele speelplek. De exacte hoeveelheden staan omschreven in de aanbestedingsleidraad en programma van eisen. Het gaat om circa 10 tot 20 speelplekken per jaar, verdeeld over 4 contractanten.
Interne Kennung: Z/26/362794
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de Overeenkomst is twee jaar, waarna de Overeenkomst maximaal tweemaal verlengd kan worden voor de duur van één jaar. Na afloop van deze looptijd eindigt de Overeenkomst van rechtswege.