2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overig textiele en sportkleding justitiabelen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst verstrekt textiel aan justitiabelen voor persoonlijk gebruik, indien een justitiabele geen kleding tot zijn of haar beschikking heeft of middelen om deze te verkrijgen. Deze kleding behoort tot de scope van deze aanbesteding en bestaat uit boven- en onderkleding, ondergoed, babykleding en sportkleding. € 1.925.000,00.
Interne Kennung: DJI-TEXTIELJUS-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Overig textiel en sportkleding justitiabelen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst verstrekt textiel aan justitiabelen voor persoonlijk gebruik, indien een justitiabele geen kleding tot zijn of haar beschikking heeft of middelen om deze te verkrijgen. Deze kleding behoort tot de scope van deze aanbesteding en bestaat uit boven- en onderkleding, ondergoed, babykleding en sportkleding.
Interne Kennung: 1