2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vergroten kleine kamers WZC Hof van Sente via renovatie en/of nieuwbouw - Architectuuropdracht
Beschreibung: Deze overheidsopdracht omvat de studie van architectuur voor het vergroten van de kleine kamers van het WZC met doel deze kamers te optimaliseren, afgestemd op de noden en de behoeften van de doelgroep via renovatie van de bestaande kamer en/of nieuwbouw.
Interne Kennung: PPP038-1065/6080/FIN/GEB/26078 Kamers WZC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FIN/GEB/26078 Kamers WZC_1