2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i montaż opraw oświetleniowych typu LED w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiot umowy obejmuje: 1) zabezpieczenie wyposażenia pomieszczeń, w tym jeśli wystąpi taka konieczność przemieszczenie elementów wyposażenia do innej lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego na czas robót, 2) demontaż istniejących opraw oświetleniowych, 3) montaż opraw oświetleniowych wg wykonanej inwentaryzacji (zał. nr 1 do OPU), 4) przywrócenie zagospodarowania pomieszczeń (rozmieszczenie wyposażenia) oraz odkurzanie i sprzątanie pomieszczeń po zakończeniu robót, 5) testowanie nowych opraw oświetleniowych, 6) wykonanie pomiarów rezystancji izolacji, skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, parametrów fotometrycznych, instalacji oświetlenia podstawowego oraz mocy biernej i wyższych harmonicznych całodobowo w okresie co najmniej jednego pełnego tygodnia, 7) wykonanie dokumentacji powykonawczej, 8) dodatkowo wg potrzeb: a) rozbudowę obwodów elektrycznych oświetleniowych, b) bruzdowanie bezpyłowe, c) szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów.
Interne Kennung: 470000.271.5.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastosuje w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy. W związku z powyższym, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 31524120 Deckenleuchten
5. Los
Los: LOT-0001