2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instroommoment Open House 2027: Beschermd Wonen & Beschermd Thuis
Beschreibung: Dit betreft de jaarlijkse openstelling van de open house procedure 'Beschermd Wonen & Beschermd Thuis' van de gemeente Bergen op Zoom. Aangezien het een instroommoment betreft is er geen gelegenheid tot het stellen van inhoudelijke vragen. De vragenronde heeft reeds plaatsgevonden tijdens de eerste openstelling. Alle stukken zijn daarmee definitief vastgesteld. Let OP: Bij aanmelding dient aanmelder - naast de gevraagde bewijsstukken - ook het inschrijfformulier volledig in te vullen en rechtsgeldig te ondertekenen. Betreft het bieden van beschermd wonen en beschermd thuis in de volgende gemeenten: Deze procedure wordt georganiseerd voor de Regio West-Brabant West, bestaande uit de volgende gemeenten: - Bergen op Zoom; - Halderberge; - Roosendaal; - Rucphen; - Steenbergen; - Woensdrecht.
Interne Kennung: dCI-000286
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft de jaarlijkse openstelling van de open house procedure 'Beschermd Wonen & Beschermd Thuis' van de gemeente Bergen op Zoom. Aangezien het een instroommoment betreft is er geen gelegenheid tot het stellen van inhoudelijke vragen. De vragenronde heeft reeds plaatsgevonden tijdens de eerste openstelling. Alle stukken zijn daarmee definitief vastgesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beschermd Wonen en Beschermd Thuis
Beschreibung: Dit betreft de jaarlijkse openstelling van de open house procedure 'Beschermd Wonen & Beschermd Thuis' van de gemeente Bergen op Zoom. Aangezien het een instroommoment betreft is er geen gelegenheid tot het stellen van inhoudelijke vragen. De vragenronde heeft reeds plaatsgevonden tijdens de eerste openstelling. Alle stukken zijn daarmee definitief vastgesteld. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van deze overeenkomst zal ten hoogste 44 maanden bedragen, ingaan op 1 mei 2027 en eindigen op 31 december 2030.* *De initiële looptijd van deze overeenkomst loopt van 1 januari 2023 tot en met 31 december 2030. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst zijn er meerdere instroommomenten. Ieder jaar kunnen Aanmelders, op 1 mei, instromen. Derhalve zijn de bovengenoemde data hierop aangepast.