2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wyprodukowanych w 2026 roku dwóch ładowarek teleskopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wyprodukowanych w 2026 roku dwóch ładowarek teleskopowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.PN.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück