2. Verfahren
Verfahren
Titel: System do digitalizacji dokumentacji znieczulenia, oddziału intensywnej terapii wraz z modułem harmonogramu operacyjnego oraz niezbędnym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie systemu elektronicznej karty znieczulenia wraz z infrastrukturą sprzętową oraz świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług gwarancji i opieki serwisowej zgodnie z zakresem wyszczególnionym w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ).
Interne Kennung: DZP.240.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001