2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Sławków w okresie kwiecień 2026 – grudzień 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie: odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Sławków w sposób przyczyniający się do osiągnięcia jak najlepszych poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz w sposób zapewniający ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz z przepisami wykonawczymi wydanymi w oparciu o ww. ustawę, a także zgodnie z obowiązującym Planem gospodarki odpadami dla województwa śląskiego oraz obowiązującymi aktami prawa miejscowego wydanymi na podstawie ww. ustawy oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane) i worki na odpady zbierane selektywnie zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia. (Wykonawca zobowiązany jest do zachowania szczególnej staranności w realizowaniu zadań objętych przedmiotem umowy, wspierając Gminę w osiągnięciu odpowiedniego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz poziomu składowania, zgodnie z prawem powszechnie obowiązującym. Zamawiający zobowiązuje się współpracować przy realizacji zamówienia). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zamieszczony jest w Załączniku nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 116708-2026
Interne Kennung: ZP.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
5. Los
Los: LOT-0001