2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Schoonmaak
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor de diensten ten behoeve van het schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regiewerkzaamheden), die omschreven zijn in de leidraad en bijhorende bijlagen. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de beste prijs-kwaliteit verhouding heeft uitgebracht. 1 school met deels VO en deels BO. Totaal 11.172 m²
Interne Kennung: KQBD/12122024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze aanbesteding wordt een Openbare Europese aanbestedingsprocedure uitgevoerd. De aanbesteding geschiedt overeenkomstig de van toepassing zijnde Richtlijn 2014/24/EU, die in de Nederlandse wetgeving is geïmplementeerd door middel van de gewijzigde Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud De Werkplaats 1 locatie, 11.171 m² verdeeld over VO en BO
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomst vier (4) maal te verlengen met een periode van maximaal één (1) jaar.