2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa serwerów dyskowych oraz dysków twardych do serwerów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa serwerów dyskowych oraz dysków twardych do serwerów. Zamówienie zostało podzielone na 5 części: - część 1: Zakup i dostawa 2 urządzeń wraz z dyskami twardymi - NAS z usługami HA oraz wirtualizacją na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej we Wrocławiu, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), - część 2: Zakup i dostawa 2 serwerów dla rozwiązań cyberbezpieczeństwa na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w OPZ, - część 3: Zakup i dostawa 4 serwerów i wsparcie techniczne na darmowe oprogramowanie wirtualizacyjne Proxmox na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu, wraz z wykupieniem wsparcia technicznego na darmowy system Proxmox, który będzie stanowił środowisko wirtualne dla serwerów, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w OPZ, - część 4: Zakup i dostawa 2 serwerów w obudowie 2U przeznaczonych do pracy w klastrze wirtualizacyjnym i 2 serwerów w obudowie 1U, przeznaczonych do obsługi systemów tworzenia i przechowywania kopii zapasowych na potrzeby Dolnośląskiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w OPZ, - część 5: Zakup i dostawa 5 serwerów wraz z wykupieniem wsparcia technicznego na darmowy system Proxmox, który będzie stanowił środowisko wirtualne dla serwerów, oraz 3 urządzeń NAS o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w OPZ na potrzeby Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. OPZ - załączniki nr 3.1 (dot. części 1), 3.2 (dot. części 2), 3.3 (dot. części 3), 3.4 (dot. części 4), 3.5 (dot. części 5) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Maksymalnie Wykonawca może złożyć ofertę na 5 części zamówienia. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.1 (dot. części 1 zamówienia), 4.2 (dot. części 2 zamówienia), 4.3 (dot. części 3 zamówienia), 4.4 (dot. części 4 zamówienia), 4.5 (dot. części 5 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48820000-2 – Serwery, 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania, 30233132-5 – Napędy dyskowe. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji (odpowiednio do poszczególnych części zamówienia), o której mowa w § 1 ust. 1 PPU. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.1 (dot. części 1), 4.2 (dot. części 2), 4.3 (dot. części 3), 4.4 (dot. części 4), 4.5 (dot. części 5) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 12 tygodni od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-5/26/ZP/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30233132 Festplattenlaufwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 zamówienia - Zakup i dostawa 2 urządzeń wraz z dyskami twardymi - NAS z usługami HA oraz wirtualizacją na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej we Wrocławiu, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia
Beschreibung: 1. część 1: Zakup i dostawa 2 urządzeń wraz z dyskami twardymi - NAS z usługami HA oraz wirtualizacją na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej we Wrocławiu, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.1 (dot. części 1 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.1 (dot. części 1 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48820000-2 – Serwery, 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania, 30233132-5 – Napędy dyskowe. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji, o której mowa w § 1 ust. 1 PPU, które stanowią załącznik nr 4.1 (dot. części 1 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.1 (dot. części 1 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 12 tygodni od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ. 20. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-5/26/ZP/PN część 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: część 2 zamówienia - Zakup i dostawa 2 serwerów dla rozwiązań cyberbezpieczeństwa na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia
Beschreibung: 1. część 2: Zakup i dostawa 2 serwerów dla rozwiązań cyberbezpieczeństwa na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.2 (dot. części 2 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.2 (dot. części 2 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48820000-2 – Serwery, 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania, 30233132-5 – Napędy dyskowe. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji, o której mowa w § 1 ust. 1 PPU, które stanowią załącznik nr 4.2 (dot. części 2 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.2 (dot. części 2 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 12 tygodni od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ. 20. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-5/26/ZP/PN część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: część 3 zamówienia -Zakup i dostawa 4 serwerów i wsparcie techniczne na darmowe oprogramowanie wirtualizacyjne Proxmox na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu, wraz z wykupieniem wsparcia technicznego na darmowy system Proxmox, który będzie stanowił środowisko wirtualne dla serwerów, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia
Beschreibung: 1. część 3: Zakup i dostawa 4 serwerów i wsparcie techniczne na darmowe oprogramowanie wirtualizacyjne Proxmox na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu, wraz z wykupieniem wsparcia technicznego na darmowy system Proxmox, który będzie stanowił środowisko wirtualne dla serwerów, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.3 (dot. części 3 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.3 (dot. części 3 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48820000-2 – Serwery, 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania, 30233132-5 – Napędy dyskowe. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji, o której mowa w § 1 ust. 1 PPU, które stanowią załącznik nr 4.3 (dot. części 3 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.3 (dot. części 3 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 12 tygodni od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ. 20. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-5/26/ZP/PN część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: część 4 zamówienia - Zakup i dostawa 2 serwerów w obudowie 2U przeznaczonych do pracy w klastrze wirtualizacyjnym i 2 serwerów w obudowie 1U, przeznaczonych do obsługi systemów tworzenia i przechowywania kopii zapasowych na potrzeby Dolnośląskiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia
Beschreibung: 1. część 4: Zakup i dostawa 2 serwerów w obudowie 2U przeznaczonych do pracy w klastrze wirtualizacyjnym i 2 serwerów w obudowie 1U, przeznaczonych do obsługi systemów tworzenia i przechowywania kopii zapasowych na potrzeby Dolnośląskiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu, o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.4 (dot. części 4 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.4 (dot. części 4 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48820000-2 – Serwery, 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania, 30233132-5 – Napędy dyskowe. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji, o której mowa w § 1 ust. 1 PPU, które stanowią załącznik nr 4.4 (dot. części 4 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.4 (dot. części 4 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 12 tygodni od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ. 20. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-5/26/ZP/PN część 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: część 5 zamówienia - Zakup i dostawa 5 serwerów wraz z wykupieniem wsparcia technicznego na darmowy system Proxmox, który będzie stanowił środowisko wirtualne dla serwerów, oraz 3 urządzeń NAS o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia na potrzeby Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
Beschreibung: 1. część 5: Zakup i dostawa 5 serwerów wraz z wykupieniem wsparcia technicznego na darmowy system Proxmox, który będzie stanowił środowisko wirtualne dla serwerów, oraz 3 urządzeń NAS o konfiguracji i parametrach technicznych określonych w opisie przedmiotu zamówienia na potrzeby Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.5 (dot. części 5 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.5 (dot. części 5 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48820000-2 – Serwery, 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania, 30233132-5 – Napędy dyskowe. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji, o której mowa w § 1 ust. 1 PPU, które stanowią załącznik nr 4.5 (dot. części 5 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.5 (dot. części 5 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 12 tygodni od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ. 20. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-5/26/ZP/PN część 5 zamówienia