29898-2025 - Ergebnis
Tschechien – Wartung von Aufzugsanlagen – Odstranění opakujících se závad výtahů č. 74, 75, 76, 77 na oddělení Infekce v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, o. z.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdstranění opakujících se závad výtahů č. 74, 75, 76, 77 na oddělení Infekce v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, o. z.
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění služeb (oprav) odstranění závad výtahů v areálu odštěpného závodu zadavatele Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem o.z., zjištěných v rámci pravidelně prováděných revizí výtahů, a popsaných v revizních zprávách k jednotlivým výtahům, které jsou v příloze č. 8 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung3964/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
LosLOT-0001