2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA ICT-dienstverlening - Primenius
Beschreibung: In verband met de omvang van de opdracht, verwijzen we u naar paragraaf 1.2.2 van het Beschrijvend Document. De jaarlijkse uitgaven aan ICT Beheer zijn ca. € 250.000 (exclusief BTW). Voor een Overeenkomst voor de duur van acht jaren (inclusief optiejaren) betekent dit € 250.000 maal acht jaren is € 2.000.000. Rekening houdend met onvoorziene uitgaven middels een opslag van 25% resulteert dit in een ramingswaarde van € 2.500.000.
Interne Kennung: 2024-ICTB303887
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: In verband met de omvang van de opdracht, verwijzen we u naar paragraaf 1.2.2 van het Beschrijvend Document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1