See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego na potrzeby zespołów ratownictwa medycznego NOZ.25.03.26.
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego w ilościach i asortymencie szczegółowo opisanym w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: NOZ.25.03.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1.
Beschreibung: Defibrylator transportowy szt. 3
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2.
Beschreibung: Respirator transportowy szt. 7
Interne Kennung: Część 2.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3.
Beschreibung: Urządzenie do kompresji klatki piersiowej szt. 8
Interne Kennung: Część 3.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4.
Beschreibung: Pompa infuzyjno strzykawkowa wraz ze stacją dokującą szt. 3
Interne Kennung: Część 4.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5.
Beschreibung: Ssak akumulatorowo - sieciowy szt. 3
Interne Kennung: Część 5.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6.
Beschreibung: Krzesełka transportowe z systemem zjazdowym po schodach szt. 10
Interne Kennung: Część 6.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7.
Beschreibung: Pulsoksymetr przenośny ręczny szt. 8, pulsoksymetr na palec szt 30.
Interne Kennung: Część 7.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8.
Beschreibung: Aparat do mierzenia ciśnienia krwi, ręczny szt.32, Latarka diagnostyczna szt. 30, Nożyczki do cięcia materiałów szt. 30, Koc bakteriostatyczny szt. 30, Stetoskop szt. 30, Termometr elektroniczny szt. 4, Mankiet infuzyjny szt. 5, Ssak ręczny typu pistoletowego szt. 3
Interne Kennung: Część 8.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9.
Beschreibung: Zestaw szyn próżniowych szt. 8, Materac próżniowy szt 6.
Interne Kennung: Część 9.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10.
Beschreibung: Nosze podbierające szt 3, Deska ortopedyczna z pasami i unieruchomieniem głowy szt. 3, Unieruchowmienie pediatryczne szt. 3, Kamizelka do unieruchomienia kręgosłupa dla dorosłych szt. 3
Interne Kennung: Część 10.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11.
Beschreibung: Zestaw do dostępu doszpikowego szt. 3.
Interne Kennung: Część 11.