299053-2026 - Wettbewerb
Belgien – Mikroskope – microscoop
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelmicroscoop
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking op de levering, installatie, inbedrijfstelling, opleiding en het onderhoud van een operatiemicroscoop voor oogheelkundige chirurgie ten behoeve van de Cliniques de l’Europe, de Cliniques universitaires St-Luc en de Cliniques St Jean
Interne KennungHUNI2026-123-001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001
TitelHUNI2026-123-001 - 1
Interne Kennung1