See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą obłożeń i odzieży jednorazowego użytku z podziałem na 21 części dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 43065-2026
Interne Kennung: ZM 2/230/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Beschreibung: Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10.Obłożenia i odzież jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 10