See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków z podziałem na 16 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Działu Farmacji mieszczącego się w siedzibie Szpitala przy ul. Szpitalnej 18, 48-140 Branice, zamówienie zostało podzielona na 16 pakietów/zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Leki 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do działu Farmacji Szpitalnej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowienia oraz opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Leki 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Leki 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Lek anksjolityczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków anksjolitycznych do działu Farmacji Szpitalnej.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Leki specjalistyczne 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków specjalistycznych do działu Farmacji Szpitalnej.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Leki specjalistyczne 2
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Leki specjalistyczne 3
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Leki neuroleptyczne 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków neuroleptycznych do działu Farmacji Szpitalnej.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Leki neuroleptyczne 2
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Leki neuroleptyczne 3
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Leki neuroleptyczne 4
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Leki neuroleptyczne 5
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Lek neuroleptyczny fiolki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków neuroleptycznych fiolki do działu Farmacji Szpitalnej.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Lek neuroleptyczny amp
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków neuroleptycznych amp do działu Farmacji Szpitalnej.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 Heparyny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków heparyny do działu Farmacji Szpitalnej.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Płyny infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy płynów infuzyjnych do działu Farmacji Szpitalnej.