See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż agregatów pompowych wraz ze szkoleniem z obsługi urządzeń z podziałem na zadania.
Beschreibung: Dostawa i montaż agregatów pompowych wraz ze szkoleniem z obsługi urządzeń z podziałem na zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 85603-2026
Interne Kennung: 01578/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 51540000 Installation von Maschinen und Geräten für besondere Zwecke, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Dostawa i montaż agregatu pompowego z wyposażeniem i osprzętem wraz ze szkoleniem z obsługi urządzenia dla Zakładu Centralnego.
Beschreibung: Dostawa i montaż agregatu pompowego z wyposażeniem i osprzętem wraz ze szkoleniem z obsługi urządzenia dla Zakładu Centralnego.
Interne Kennung: 01578/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Dostawa i montaż 2 sztuk agregatów pompowych na przyczepie z wyposażeniem wraz ze szkoleniem z obsługi urządzeń dla Zakładu Pruszków.
Beschreibung: Dostawa i montaż 2 sztuk agregatów pompowych na przyczepie z wyposażeniem wraz ze szkoleniem z obsługi urządzeń dla Zakładu Pruszków.
Interne Kennung: 01578/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 zad.2