299115-2026 - Ergebnis
Tschechien – Betonerzeugnisse – Nákup stavebního materiálu pro opravu chodníků, uličních vpustí, dešťové kanalizace, opěrných zídek a schodišť II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup stavebního materiálu pro opravu chodníků, uličních vpustí, dešťové kanalizace, opěrných zídek a schodišť II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (DNS) na dodávky stavebního materiálu pro opravu chodníků, uličních vpustí, dešťové kanalizace, opěrných zídek a schodišť. DNS je rozdělen do kategorií A až C. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v jednotlivých kategoriích DNS jsou dodávky výrobků pod CPV kódy uvedenými v jednotlivých kategoriích DNS nebo pod CPV kódy, které jsou těmto CPV kódům podřízeny.
Interne KennungVZ/2021/DNS/3
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0002
TitelVýrobky pro opravu uličních vpustí a dešťové kanalizace
BeschreibungPředmětem dodávek jsou stavební materiály pro opravu uličních vpustí a dešťové kanalizace, např.: žlab, skruž, poklop, betonová roura, vpusť uliční, kalový koš, betonové prvky pro uliční vpusti, odvodňovací žlaby, koleno, koleno kanalizační, pod CPV kódy: 44115100-0 Žlaby 44132 Stokové komponenty nebo pod CPV kódy, které jsou výše uvedeným CPV kódům podřízeny.
Interne KennungB
Haupteinstufung (cpv): 44132000 Durchlasselemente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44115100 Rohrleitungen
LosLOT-0003
TitelVýrobky pro opravu opěrných zídek a schodišť
BeschreibungPředmětem dodávek jsou stavební materiály pro opravu opěrných zídek a schodišť, např.: cementový potěr, zdicí malta, lepidlo cementové, geotextílie, fólie nopová, kari síť, pod CPV kódy: 44111800-9 Malta - stavebnictví 4433 Tyče, pruty, dráty a profily užívané ve stavebnictví 44132 Stokové komponenty 4417 Desky, listy, pásy a fólie související se stavebními materiály nebo pod CPV kódy, které jsou výše uvedeným CPV kódům podřízeny.
Interne KennungC
Haupteinstufung (cpv): 44111800 Mörtel (Baumörtel)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44330000 Stangen, Stäbe, Draht und Profile für den Einsatz im Bau, 44132000 Durchlasselemente, 44170000 Zu Baustoffen gehörige Platten, Bleche, Streifen und Folien