See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kapsułek diagnostycznych i terapeutycznych używanych w leczeniu schorzeń tarczycy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kapsułek diagnostycznych i terapeutycznych używanych w leczeniu schorzeń tarczycy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 150000-2026
Interne Kennung: PN-42/26/KT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: kapsułki diagnostyczne i terapeutyczne używane w leczeniu schorzeń tarczycy
Beschreibung: kapsułki diagnostyczne i terapeutyczne używane w leczeniu schorzeń tarczycy