2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soustavy FVE na budovách MČ Praha 9
Beschreibung: Předmětem plnění je dodání, úplná instalace a montáž (stavba) jednotného systému nových fotovoltaických elektráren (FVE) o výkonu 110,40 kWP, o výkonu 88,32 kWP, o výkonu 207,92 kWp a o výkonu 96,6 kWP, provozovaných paralelně se sítí, bez systému akumulace, na objektech školních budov 4 mateřských a základních škol, sloužících k výrobě elektrické energie primárně pro vlastní spotřebu ke snížení odběru elektřiny z veřejné sítě pro dotčené objekty, jejich elektrické spotřebiče a technologické vybavení; přebytky energie půjdou do sítě. Předmět plnění je podrobně a závazně vymezen v zadávací dokumentaci, plně uveřejněné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: RMC20260428
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45211100 Bauarbeiten für Wohnhäuser
5. Los
Los: LOT-0001