2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zbiorników wielofunkcyjnych z punktem czerpania wody do celów p.poż. zlokalizowanych na terenie Nadleśnictwa Lubniewice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa dwóch zbiorników wielofunkcyjnych z punktem czerpania wody do celów p.poż. na terenie Nadleśnictwa Lubniewice - teren Leśnictwa Rudnica i Leśnictwa Lubiąż wraz z placami manewrowymi oraz uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektów, w ramach Projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.2.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawcy nie mogą podlegać wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1-6 PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt 1-5 i 7-10 PZP. Szczegółowe informacje dot. podstaw wykluczenia zawarte są w SWZ. Zamawiający formułuje warunki udziału w postępowaniu, które szczegółowo opisane są w SWZ. Szczegółowy wykaz oświadczeń oraz podmiotowych środków dowodowych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zawarty jest w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Budowa zbiornika wielofunkcyjnego z punktem czerpania wody do celów p.poż. w Leśnictwie Rudnica.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa zbiornika wielofunkcyjnego z punktem czerpania wody do celów p.poż. w Leśnictwie Rudnica wraz z placem manewrowym oraz uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Nadleśnictwa Lubniewice, woj. lubuskie, gmina Deszczno – powiat gorzowski, obręb 0020 Bolemin, działka ewidencyjna nr 458/4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz załączniki do niej.
Interne Kennung: Część nr 1 - Budowa zbiornika wielofunkcyjnego z punktem czerpania wody do celów p.poż. w Leśnictwie Rudnica.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Budowa zbiornika wielofunkcyjnego z punktem czerpania wody do celów p.poż. w Leśnictwie Lubiąż.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa zbiornika wielofunkcyjnego z punktem czerpania wody do celów p.poż. w Leśnictwie Lubiąż wraz z placem manewrowym oraz uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Nadleśnictwa Lubniewice, woj. lubuskie, gmina Krzeszyce – powiat sulęciński, obręb 0017 Rudna, działka ewidencyjna nr 5394. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz załączniki do niej.
Interne Kennung: Część nr 2 - Budowa zbiornika wielofunkcyjnego z punktem czerpania wody do celów p.poż. w Leśnictwie Lubiąż.