See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Przemyśl
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Przemyśl. 2.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zagospodarowanie odpadów zebranych selektywnie od właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi (nieruchomości zamieszkałych, mieszanych i niezamieszkałych) oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) -od mieszkańców. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części (zadań).
Vorherige Bekanntmachung: 675322-2025
Interne Kennung: NA.261.1.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zagospodarowanie (utylizacja) wraz z transportem zużytych i przeterminowanych leków o kodzie 20 01 32, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 6,50 Mg.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zagospodarowanie wraz transportem odpadów niebezpiecznych i obojętnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) i ze strumienia odpadów komunalnych, o kodach: 15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 19*, 20 01 25, 20 01 27*, 20 01 28, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 18 Mg.