2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA AV-middelen - Stichting Nissewijs
Beschreibung: Binnen de scope van de Opdracht vallen onder meer: • AV-middelen zoals interactieve displays (bijvoorbeeld digitale schoolborden of touchscreens); • digitale schermen (zoals narrowcasting of displays); • beamers; • soundbars; • consoles of meubels met geïntegreerde aansturing en display; • audio- en video opnameapparatuur ten behoeve van AV-installaties; • videosystemen voor videoconferencing voor groepen; • belichtingsapparatuur; • accessoires en toebehoren (zoals kabels, adapters, beugels) • bijbehorende dienstverlening zoals hierboven beschreven. Binnen de scope van de Opdracht valt optioneel: • OPS-modules • Nieuwe innovaties op gebied van audiovisuele middelen en apparatuur • VR/AR-middelen en apparatuur; • Onderdelen (t.b.v. onderhoud en reparatie) De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt circa € 216.000 per jaar (inclusief btw). Uitgaande van een looptijd van zes (6) jaar komt de totale geraamde waarde daarmee op circa € 1.300.000 (inclusief btw).
Interne Kennung: 2025-AV304231
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EA AV-middelen
Interne Kennung: 1