2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente ‘s-Hertogenbosch
Beschreibung: Het betreft een Eigendommenverzekering Overheden op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente ‘s-Hertogenbosch. De bijlagen hieronder geven een duidelijk beeld over de aard en omvang van deze Opdracht. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uit de raming van de Opdracht is gebleken dat de totale opdrachtwaarde de Europese drempel voor diensten overstijgt. Derhalve wordt de Opdracht middels een Europese aanbestedingsprocedure in de markt gezet. Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Er een beperkt aantal inschrijvers is, gelet ook op de omvang van de opdracht; • De transactiekosten voor de Aanbestedende dienst en de Inschrijvers laag zijn; • De complexiteit van de opdracht laag is; • Deze procedure goed aansluit op de huidige marktsituatie; • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing