2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, instalacja, uruchomienie systemu mikroskopowego typu Light Sheet Fluorescence Microscope (LSFM) wraz z zestawem akcesoriów oraz szkoleniem stanowiskowym dla potrzeb Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci fabrycznie nowego systemu mikroskopowego typu Light-Sheet Fluorescence Microscope (LSFM) wraz zestawem akcesoriów oraz szkoleniem stanowiskowym pracowników zamawiającego. Zamówienie realizowane jest na potrzeby Wydziału Biologii UJ, mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-387, przy ul. Gronostajowej 9, II piętro, pokój 2.98. 2. Urządzenie musi być dostarczone w stanie gotowym do pracy bez konieczności dokonania zakupów uzupełniających. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 3.1 transport, ubezpieczenie, dostawę, wniesienie, instalację i uruchomienie aparatury w pomieszczeniach wskazanych przez zamawiającego, 3.2 dwudniowe wstępne szkolenie stanowiskowe (po 8 godzin zegarowych w każdym dniu) w miejscu instalacji aparatury, dla nie więcej niż pięciu (5) pracowników zamawiającego z obsługi urządzenia, 3.3 dwudniowe zaawansowane szkolenie stanowiskowe (po 8 godzin zegarowych w każdym dniu) w miejscu instalacji aparatury dla nie więcej niż pięciu (5) pracowników zamawiającego z obsługi urządzenia. 3.4 szkolenie podstawowe dotyczyć ma uruchamiania, ustawiania podstawowych parametrów, przygotowania do pracy i podstawowego użycia aparatury. Szkolenie zaawansowane dotyczy zaawansowanych funkcji aparatury z wykorzystaniem preparatów dostarczonych przez użytkownika, obsługi oprogramowania, analizy i obróbki wyników (obrazów). Szkolenia mogą nastąpić po sobie. 3.5 dostarczenie zamawiającemu dokumentacji odbiorowej (Protokół odbioru, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi), 3.6 objęcie przedmiotu zamówienia gwarancją (min. 24 miesięczną) na zasadach wskazanych we wzorze umowy (projektowanych postanowieniach umowy), a w przypadku akcesoriów – zapewnienie gwarancji producenta. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zamawianej aparatury, a także zakres usług towarzyszących zawiera załącznik A do SWZ.
Interne Kennung: 80.272.41.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse, 38519200 Mikroskopobjektive, 30231300 Bildschirme, 38651600 Digitalkameras, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci fabrycznie nowego systemu mikroskopowego typu Light-Sheet Fluorescence Microscope (LSFM) wraz zestawem akcesoriów oraz szkoleniem stanowiskowym pracowników zamawiającego. Zamówienie realizowane jest na potrzeby Wydziału Biologii UJ, mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-387, przy ul. Gronostajowej 9, II piętro, pokój 2.98. 2. Urządzenie musi być dostarczone w stanie gotowym do pracy bez konieczności dokonania zakupów uzupełniających. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 3.1 transport, ubezpieczenie, dostawę, wniesienie, instalację i uruchomienie aparatury w pomieszczeniach wskazanych przez zamawiającego, 3.2 dwudniowe wstępne szkolenie stanowiskowe (po 8 godzin zegarowych w każdym dniu) w miejscu instalacji aparatury, dla nie więcej niż pięciu (5) pracowników zamawiającego z obsługi urządzenia, 3.3 dwudniowe zaawansowane szkolenie stanowiskowe (po 8 godzin zegarowych w każdym dniu) w miejscu instalacji aparatury dla nie więcej niż pięciu (5) pracowników zamawiającego z obsługi urządzenia. 3.4 szkolenie podstawowe dotyczyć ma uruchamiania, ustawiania podstawowych parametrów, przygotowania do pracy i podstawowego użycia aparatury. Szkolenie zaawansowane dotyczy zaawansowanych funkcji aparatury z wykorzystaniem preparatów dostarczonych przez użytkownika, obsługi oprogramowania, analizy i obróbki wyników (obrazów). Szkolenia mogą nastąpić po sobie. 3.5 dostarczenie zamawiającemu dokumentacji odbiorowej (Protokół odbioru, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi), 3.6 objęcie przedmiotu zamówienia gwarancją (min. 24 miesięczną) na zasadach wskazanych we wzorze umowy (projektowanych postanowieniach umowy), a w przypadku akcesoriów – zapewnienie gwarancji producenta. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zamawianej aparatury, a także zakres usług towarzyszących zawiera załącznik A do SWZ.