299245-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – Rámcová smlouva k zajištění servisu a údržby na přístrojích Olympus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová smlouva k zajištění servisu a údržby na přístrojích Olympus
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky na služby je zajištění komplexního pozáručního servisu a odborné údržby přístrojů (zdravotnické techniky) Olympus a příslušenství specifikovaných v příloze č. 3 (Seznam přístrojů), která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace a smlouvy (dále jen „přístroj“) dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/745 o zdravotnických prostředcích (MDR) a zákona č. 89/2021 Sb. o zdravotnických prostředcích, případně zákon ač. 268/2014 Sb., o diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen společně „ZP“), případně dle jiných obecně závazných právních předpisech, které se k příslušným přístrojům (Příloha č. 3) vztahují (například prostředků s měřící funkcí apod.)
Vorherige Bekanntmachung49419-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensToto oznámení se týká oznámení o plnění rámcové smlouvy za II.Q.2024 ve výši 474.596,- Kč bez DPH.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Rámcová smlouva k zajištění servisu a údržby na přístrojích Olympus“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky na služby je zajištění komplexního pozáručního servisu a odborné údržby přístrojů (zdravotnické techniky) Olympus a příslušenství specifikovaných v příloze č. 3 (Seznam přístrojů), která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace a smlouvy (dále jen „přístroj“) dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/745 o zdravotnických prostředcích (MDR) a zákona č. 89/2021 Sb. o zdravotnických prostředcích, případně zákon ač. 268/2014 Sb., o diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen společně „ZP“), případně dle jiných obecně závazných právních předpisech, které se k příslušným přístrojům (Příloha č. 3) vztahují (například prostředků s měřící funkcí apod.).
Interne Kennung037/KS/2022/OŘ
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na tuto veřejnou zakázku: 1. Využití opční právo na prodloužení platnosti rámcové smlouvy, a to v maximálním finančním objemu odpovídajícím opci v délce trvání dvou let nebo do vyčerpání stanovené výše opce. Zadavatel opční právo musí uplatnit před uplynutím platnosti či vyčerpáním hodnoty rámcové smlouvy. Využití tohoto práva bude učiněno dodatkem k rámcové smlouvě. Zadavatel si vyhrazuje toto právo využít zcela nebo jen částečně, a to v závislosti na ekonomické výhodnosti. 2. V případě pořízení nových přístrojů, u nichž uplyne záruční servis, zahrnutí do plnění z této rámcové smlouvy, tj. aktualizaci přílohy č. 2 této zadávací dokumentace (příloha č. 3 smlouvy). Zároveň v případě vyřazení některého přístroje z provozu, jež je uveden v příloze č. 2 této zadávací dokumentace, bude takový přístroj z tohoto seznamu vypuštěn. Případné doplnění či vypuštění přístroje bude aktualizováno jednou ročně, a to v průběhu prvního měsíce roku.