299268-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Rozbudowa środowiska Zamawiającego poprzez dostawę sprzętu informatycznego, niezbędnego do zapewnienia komunikacji oraz wysokiej dostępności (HA) dla ośrodka przetwarzania danych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa środowiska Zamawiającego poprzez dostawę sprzętu informatycznego, niezbędnego do zapewnienia komunikacji oraz wysokiej dostępności (HA) dla ośrodka przetwarzania danych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska Zamawiającego poprzez dostawę sprzętu informatycznego, niezbędnego do zapewnienia komunikacji oraz wysokiej dostępności (HA) dla ośrodka przetwarzania danych, na które składa się: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) dostawa Sprzętu, tj. 2 sztuk Load Balancerów, składających się łącznie z 2 sztuk chassis wraz z 16 sztukami modułów blade, po 8 na każdy z dostarczonych chassis, spełniających wymagania określone w Załączniku 1a oraz 1b do OPZ wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, b) dostawa Sprzętu, 2 sztuk Load Balancerów, składających się łącznie z 2 sztuk chassis wraz z 4 sztukami modułów blade, po 2 na każdy z dostarczonych chassis, spełniających wymagania określone w Załączniku 1a oraz 1b do OPZ wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, c) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach zamówienia podstawowego zgodnie z Załącznikiem 3 do OPZ, d) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na dostarczony w ramach zamówienia podstawowego Sprzęt, na zasadach opisanych w Rozdziale III do OPZ, e) świadczenie przez Wykonawcę asysty technicznej w wymiarze do 200 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V OPZ 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: a) dostawa Sprzętu, tj. maksymalnie 2 sztuki Load Balancera typu appliance spełniającego wymagania określone w Załączniku 1c do OPZ wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, b) dostawę Sprzętu, tj. maksymalnie 12 sztuk modułów blade, po 6 na każdy z dostarczonych w ramach zamówienia podstawowego Load Balancer, spełniających wymagania określone w Załączniku 1b do OPZ, wraz z niezbędnymi akcesoriami montażowymi oraz rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z Rozdziałem II OPZ, c) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach zamówienia w ramach prawa opcji zgodnie z Załącznikiem 3 do OPZ, d) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na dostarczony Sprzęt, na zasadach opisanych w Rozdziale III do OPZ, e) świadczenie przez Wykonawcę asysty technicznej w wymiarze do 400 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Vorherige Bekanntmachung761353-2025
Interne KennungPN/87/25/VBC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska Zamawiającego poprzez dostawę sprzętu informatycznego, niezbędnego do zapewnienia komunikacji oraz wysokiej dostępności (HA) dla ośrodka przetwarzania danych, na które składa się: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) dostawa Sprzętu, tj. 2 sztuk Load Balancerów, składających się łącznie z 2 sztuk chassis wraz z 16 sztukami modułów blade, po 8 na każdy z dostarczonych chassis, spełniających wymagania określone w Załączniku 1a oraz 1b do OPZ wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, b) dostawa Sprzętu, 2 sztuk Load Balancerów, składających się łącznie z 2 sztuk chassis wraz z 4 sztukami modułów blade, po 2 na każdy z dostarczonych chassis, spełniających wymagania określone w Załączniku 1a oraz 1b do OPZ wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, c) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach zamówienia podstawowego zgodnie z Załącznikiem 3 do OPZ, d) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na dostarczony w ramach zamówienia podstawowego Sprzęt, na zasadach opisanych w Rozdziale III do OPZ, e) świadczenie przez Wykonawcę asysty technicznej w wymiarze do 200 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V OPZ 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: a) dostawa Sprzętu, tj. maksymalnie 2 sztuki Load Balancera typu appliance spełniającego wymagania określone w Załączniku 1c do OPZ wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, b) dostawę Sprzętu, tj. maksymalnie 12 sztuk modułów blade, po 6 na każdy z dostarczonych w ramach zamówienia podstawowego Load Balancer, spełniających wymagania określone w Załączniku 1b do OPZ, wraz z niezbędnymi akcesoriami montażowymi oraz rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z Rozdziałem II OPZ, c) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach zamówienia w ramach prawa opcji zgodnie z Załącznikiem 3 do OPZ, d) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na dostarczony Sprzęt, na zasadach opisanych w Rozdziale III do OPZ, e) świadczenie przez Wykonawcę asysty technicznej w wymiarze do 400 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje opcję. 2. Opcja obejmuje a) dostawę Sprzętu, tj. maksymalnie 2 sztuki Load Balancera typu appliance spełniającego wymagania określone w Załączniku 1c do OPZ wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale II OPZ, b) dostawę Sprzętu, tj. maksymalnie 12 sztuk modułów blade, po 6 na każdy z dostarczonych w ramach zamówienia podstawowego Load Balancer, spełniających wymagania określone w Załączniku 1b do OPZ, wraz z niezbędnymi akcesoriami montażowymi oraz rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z Rozdziałem II OPZ, c) wdrożenie Sprzętu dostarczonego w ramach zamówienia w ramach prawa opcji zgodnie z Załącznikiem 3 do OPZ, d) zapewnienie przez Wykonawcę udzielenia przez producenta Sprzętu Gwarancji na dostarczony Sprzęt, na zasadach opisanych w Rozdziale III do OPZ, e)świadczenie przez Wykonawcę asysty technicznej w wymiarze do 400 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V OPZ. 3. Szczegółowe informacje dot. opcji znajdują się w Tom II SWZ - PPU oraz Tom III SWZ - OPZ