See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém počítačových sestav, monitorů a notebooků pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou za Zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky: - Standardních kancelářských počítačů (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ), - Standardních kancelářských monitorů (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ), - Standardních kancelářských notebooků (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ), - Standardních tabletů (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ), - Příslušenství k dodávkám pořízeným v DNS (zejména klávesnice, myš, operační systém a kancelářský software) (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ). Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude specifikován vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 Zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 100745-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém počítačových sestav, monitorů a notebooků pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)