2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój infrastruktury edukacyjnej i społecznej w gminie Zakrzówek etap I
Beschreibung: Zamówienie jest podzielone na następujące części: Część nr 1 – Budowa i remont budynków infrastruktury edukacyjnej i społecznej Gminy Zakrzówek Część nr 2 – Budowa placu zabaw w Sulowie Część nr 3 – Zaprojektowanie i budowa kotłowni gazowej w budynku Publicznego Przedszkola w Zakrzówku Część nr 4 – Dostawa wyposażenia, zabawek i pomocy dydaktycznych Część nr 5 – Dostawa wyposażenia kuchennego i gastronomicznego Część nr 6 – Dostawa sprzętu elektrycznego, komputerowego wraz z oprogramowaniem Część nr 7 – Dostawa AGD i sprzętu kuchennego Część nr 8 – Dostawa instrumentów, oświetlenia oraz nagłośnienia Część nr 9 – Dostawa wyposażenia infrastruktury społecznej i edukacyjnej Część nr 10 – Dostawa multimedialnych pomocy edukacyjnych Część nr 11 – Dostawa i montaż kotła na słomę Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 268312-2025
Interne Kennung: ZP.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawa sprzętu elektrycznego, komputerowego wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Część nr 6 obejmuje dostawę i montaż sprzętu elektrycznego, komputerowego wraz z oprogramowaniem. Miejscem dostawy i montażu sprzętu elektrycznego, komputerowego wraz z oprogramowaniem jest budynek Publicznego Przedszkola w Zakrzówku, ul. Żeromskiego 24C, 23-213 Zakrzówek oraz budynek Publicznej Szkoły Podstawowej w Zakrzówku, ul. Sienkiewicza 1, 23-213 Zakrzówek. Dostawa i montaż odbędzie się na koszt wykonawcy i zostanie zrealizowania w terminie do 14 miesięcy od dnia podpisania umowy. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w plikach pn. „SOPZ – Część nr 6.xlsx” oraz "SOPZ - Część nr 6 - komputery.docx" w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.4.2025/6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 38651000 Fotokameras, 38653100 Blitzlichtgeräte, 30231300 Bildschirme, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 30232110 Laserdrucker, 32351200 Abschirmungen, 30237210 Blendschutzschirme, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237240 Webkamera, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 32341000 Mikrofone, 30191400 Reißwölfe, 32581100 Datenübertragungskabel, 18931100 Rucksäcke, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 38652100 Vorführgeräte, 48823000 Dateiverwalter, 30234100 Magnetplatten, 32342100 Kopfhörer, 31527260 Beleuchtungssysteme, 30213200 Tablettcomputer, 30232130 Farbgrafikdrucker, 32552110 Schnurlose Telefone, 44111530 Elektroisolierteile