See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HOGEVIJF Seniorenvoorzieningen OCMW Hasselt - Busvervoer voor bezoekers van de centra voor dagverzorging
Beschreibung: HOGEVIJF Seniorenvoorzieningen OCMW Hasselt - Busvervoer voor gebruikers van de centra voor dagverzorging . Toelichting: OCMW Hasselt wenst een overeenkomst af te sluiten voor het vervoer van de bezoekers van en naar de verschillende centra voor dagverzorging en dit voor een periode van 48 maanden. Plaats van dienstverlening: De bezoekers van de centra voor dagverzorging zijn gehuisvestigd binnen het grondgebied van Hasselt en Kortessem. OCMW Hasselt beschikt over twee centra voor dagverzorging: - centrum voor dagverzorging HOGEVIJF Stadspark – Zeven Septemberlaan 17 te 3500 Hasselt - centrum voor dagverzorging HOGEVIJF Banneux – Hadewijchlaan 74 te 3500 Hasselt. Op 1 januari 2025 fusioneren Hasselt en Kortessem en valt het grondgebied Kortessem onder het grondgebied Hasselt.
Interne Kennung: PPP0D1-5646/5236/2024-5646
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-5646 1_1