2. Verfahren
Verfahren
Titel: Talent Ontwikkeling en Duurzame Inzetbaarheid
Beschreibung: De aan te besteden opdracht heeft betrekking op Talentontwikkeling en Duurzame Inzetbaarheid. perceel 1: €600.000 perceel 2: €11.200.000
Interne Kennung: 31216656
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese aanbesteding, Openbaar, twee percelen. Beste prijs-kwaliteitsverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Talentenscan en Trainingen
Beschreibung: 1. Talentenscan leveren en rapporten uitbrengen 2. Opleiding en/of certificering van loopbaanadviseurs Opdrachtnemers perceel 2 3. Opleiding interne teambegeleiders (zijnde RWS-medewerkers) 600.000
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Loopbaan ontwikkeltrajecten
Beschreibung: 1. Duidingsgesprek van talentenscan (perceel 1) 2. Loopbaan ontwikkeltraject 3. Loopbaanexpertise 4. Van Werk Naar Werk 5. Netwerkspecialist
Interne Kennung: 2