See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA– PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH, DOSTAWA AKCESORIÓW I MATERIAŁÓW DO SPRZĘTU WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO NR SPRAWY: TECH/95/IP/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH, DOSTAWA AKCESORIÓW I MATERIAŁÓW DO SPRZĘTU WYPOSAŻENIA WARSZTATOWEGO wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Wykazie asortymentowym stanowiącym Załącznik nr 1 „a” do SWZ.
Interne Kennung: NR SPRAWY: TECH/95/IP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Wyposażenie strefy EPA - przyrządy i narzędzia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wyposażenie strefy EPA - przyrządy i narzędzia wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Wykazie asortymentowym stanowiącym Załącznik nr 1 „a” do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Wyposażenie strefy EPA - materiały
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3 Wyposażenie serwisowe do radiotelefonów, telefonów satelitarnych, sprzętu informatycznego oraz systemów alarmowych - przyrządy i narzędzia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wyposażenie serwisowe do radiotelefonów, telefonów satelitarnych, sprzętu informatycznego oraz systemów alarmowych - przyrządy i narzędzia wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Wykazie asortymentowym stanowiącym Załącznik nr 1 „a” do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4 wyposażenie serwisowe do radiotelefonów, telefonów sateliatrnych, sprzętu informatycznego oraz systemów alarmowych - materiały
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: wyposażenie serwisowe do radiotelefonów, telefonów sateliatrnych, sprzętu informatycznego oraz systemów alarmowych - materiały wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Wykazie asortymentowym stanowiącym Załącznik nr 1 „a” do SWZ.
Interne Kennung: część 4